Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPropozycja udziału w misji gospodarczej do Indii (Bangalore) i na Sri Lankę (Kolombo) w dniach 4-7 października 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-08-25 08:04:16
aktualności

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, zaprasza przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Indii (Bangalore) oraz na Sri Lankę (Kolombo). Misje odbędą się pod przewodnictwem Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, p. Katarzyny...

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, zaprasza przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Indii (Bangalore) oraz na Sri Lankę (Kolombo). Misje odbędą się pod przewodnictwem Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, p. Katarzyny Kacperczyk, w dniach 4-7 października 2015 r.

Oficjalna część programu w Bangalore rozpocznie się wieczorną recepcją 4 października 2015 r. 5 października 2015 r. przewidywany jest udział w Forum Gospodarczym Indie – Europa Centralna, w którym Polska ma status kraju partnerskiego. W godzinach wieczornych 5 października 2015 r. zaplanowano przelot do Kolombo. W dniach 6 – 7 października 2015 r. w Kolombo odbędzie się seminarium promocyjne polskiego biznesu, szkolnictwa wyższego oraz regionów oraz spotkania biznesowe.

Zainteresowane podmioty proszone są o zgłoszenie udziału na adres: tomasz.wisniewski@msz.gov.pl, ze wskazaniem, czy zainteresowanie dotyczy obu misji, czy też jednej z nich. Podmioty zainteresowane wyłącznie udziałem w misji do Indii, wezmą udział w drugim dniu Forum Gospodarczego Indie – Europa Centralna.