Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna podczas targów HISPACK

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-03-19 14:22:59
aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży opakowaniowej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. podczas targów HISPACK w Barcelonie. Targi HISPACK...

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży opakowaniowej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. podczas targów HISPACK w Barcelonie.

Targi HISPACK to jedna z wiodących imprez dla branży opakowaniowej w Europie. Targi odbywają się co 3 lata.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-na-targach-hispack-23042015-barcelona.html